СПИСОК АБІТУРІЕНТІВ РЕКОМЕНДОВАННИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ. ЕТАП 3

 

Миколаївський факультет морського та річкового транспорту Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного

Форма навчання: Денна

Освітньо кваліфікаційний рівень:Бакалавр

Бюджет

 

Поза конкурсом

№пп №особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 14112002 Упоров Юрій Юрійович 471,5

 

За конкурсом

Бюджет

№пп №особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 14111018 Лапчук Тимофій Степанович 567,5
2 14111037 Горбенко Євгеній Валерійович 554
3 14111022 Бондар Олексій Ігоревич 552,5
4 14111017 Буркут Владислав Ярославович 551
5 14112008 Цицарєв Віталій Володимирович 547,5
6 14111059 Недотопа Семен Олексійович 546
7 14111026 Яневич Андрій Сергійович 545,5
8 14111034 Грененко Дмитро Андрійович 540,5
9 14111058 Подолінчук Микита Олегович 535,5
10 14112011 Матюшенко Михайло Олегович 532,5
11 14111007 Золотов Олексій Олександрович 532
12 14111013 Гаврик Дмитро Ігоревич 531
13 14112014 Добріян Сергій Андрійович 531
14 14112009 Петращук Владислав Дмитрович 528
15 14111063 Коломієць Андрій Вікторович 524
16 14112021 Кара Андрій Дмитрович 522
17 14111052 Михайлов Олександр Сергійович 521
18 14111021 Цилюрик Андрій Ігоревич 520
19 14111057 Кім Вячеслав Олександрович 518,5
20 14111003 Кузнєцов Роман Володимирович 516
21 14111041 Петухов Андрій Олександрович 512
22 14111036 Ющенко Андрій Вікторович 511,5
23 14111031 Візер Олександр Володимирович 511
24 14111045 Кутовий Дмитро Миколайович 511

Контракт

1 14111010 Чорноморець Станіслав Геннадійович 509,5
2 14112019 Куликов Олег Романович 508,5
3 14112012 Цвятко Владислав Юрійович 505
4 14112016 Сергієнко Олександр Євгенович 504
5 14111009 Бублій Володимр Олександрович 503,5
6 14111039 Сосновський Михайло Андрійович 502,5
7 14112005 Плюсніна Дар`я Володимирівна 501,5
8 14111025 Яневич Кирил Сергійович 500
9 14112010 Кіров Олександр Андрійович 498
10 14111061 Липовий Анатолій Олегович 495,5
11 14111055 Тимошенко Ігор Ігорович 494
12 14112006 Мішіряков Ігор Віталійович 493,5
13 14112025 Бондаренко Артем Ігорович 493,5
14 14111048 Мироненко Богдан Вікторович 491
15 14111002 Кирилов Євгеній Володимирович 490
16 14111050 Фисуненко Володимир Євгенович 489,5
17 14111056 Рябоконь Вадим Віталійович 489
18 14111001 Кромський Андрій Сергійович 487,5
19 14111062 Шпільовий Семен Валентинович 487
20 14111042 Савчук Тетяна Олександрівна 486,5
21 14111053 Гогія Давід Паатович 486,5
22 14111015 Костенко Костянтин Сергійович 482,5
23 14111028 Воронецький Валерій Юрійович 481
24 14111035 Чміль Іван Миколайович 481
25 14112015 Талмантас Владислав Ігорович 480,5
26 14112018 Клочков Віталій Олексійович 480
27 14112004 Кравченко Іван Геннадійович 477,5
28 14111044 Бєляєв Артем Петрович 477,5
29 14111047 Шинкаренко Віталій Владиславович 475,5
30 14112003 Вдовиченко Владислав Сергійович 475
31 14111019 Носенко Дмитро Олександрович 474,5
32 14111016 Рожко Владислав Ігорович 468,5
33 14111004 Нечипоренко Вячеслав Ігоревич 468
34 14111049 Якубенко Микола Миколайович 467
35 14111027 Бурлаков Денис Васильович 465
36 14111029 Чарко Володимир Володимирович 463,5
37 14111046 Трофименко Микита Сергійович 461
38 14111051 Кім Дмитро Євгенійович 455
39 14112023 Заїкін Олександр Юрійович 449
40 14111011 Каніболоцький Володимир Сергійович 445,5
41 14112001 Константинов Олександр Володимирович 444,5
42 14112013 Хрипко Дмитро Вадимович 443
43 14111014 Мірошніков Валентин Вадимович 440
44 14111030 Любченко Сергій Віталійович 438,5
45 14112020 Козловський Віталій Сергійович 436,5
46 14111006 Хайруллін Тимур Ільдарович 436
47 14111008 Таранков Владислав Валерійович 429,5
48 14112007 Алдошін Владислав Олександрович 428,5
49 14112012 Карачов Дмитро Олександрович 411,5

Оставить комментарий

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.